Liga: | Český pohár Velkopopovického Kozla |
Stránky pořadatele: | http://stovky.cz/ostrava_poruba/ostrava_poruba.htm |
Kdy: | 28. 05. 2016 09:00 |
Kontakt: | Pavel Krpec |
Telefon: | +420 732 971 447 |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oznice Klvaňa Daniel | VS | 15,50 | 15,96 | 15,50 | |
2. | Turčianske Teplice Pěkný Jakub | TR | 16,03 | 16,03 | 16,26 | |
3. | Kvasiny Kroupa Lukáš | RK | 16,11 | 16,11 | NP | |
4. | Hradec Králové Paulíček Stanislav | HK | 16,15 | 16,44 | 16,15 | |
5. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan | DO | 16,30 | 16,30 | NP | |
6. | Široký Důl Flídr Karel | SY | 16,31 | 16,73 | 16,31 | |
7. | Dobrá Kasal Jakub | HB | 16,32 | 16,55 | 16,32 | |
8. | Morašice Škodný Jiří | SY | 16,33 | 17,14 | 16,33 | |
9. | HZS Pardubického kraje Paulíček Jakub | PA | 16,46 | 16,46 | NP | |
10. | HZS Pardubického kraje Flach Lukáš | PA | 16,49 | 16,83 | 16,49 | |
11. | Mistřín Vašulka MIchal | HO | 16,66 | 16,66 | NP | |
12. | Michálkovice Peterek Marek | OV | 16,69 | NP | 16,69 | |
13. | Liberec Jirouš Zdeněk | LI | 16,70 | NP | 16,70 | |
14. | Hradec Králové Zhříval Jan | HK | 16,73 | 16,73 | NP | |
15. | Praha Viktora Martin | AB | 16,78 | 17,26 | 16,78 | |
16. | Jindřichov Biskup Jan | PR | 16,84 | 17,33 | 16,84 | |
17. | Plzeň - město Harasimovič Jindřich | PM | 16,97 | 16,97 | NP | |
18. | Budíkovice Peštál Marek | TR | 17,07 | 19,36 | 17,07 | |
19. | Prostřední Bečva Lejska Michal | VS | 17,10 | 17,10 | NP | |
20. | Praha Zajan Jakub | AB | 17,13 | 17,13 | 21,49 | |
21. | Závišice Kahánek Ondra | NJ | 17,16 | 17,16 | NP | |
22. | Polabiny Krupka Michal | PA | 17,23 | 17,55 | 17,23 | |
23. | Skalice Grygar Jan | FM | 17,34 | 17,34 | NP | |
24. | Nepolisy Richter Lukáš | HK | 17,35 | 27,99 | 17,35 | |
25. | Mistřín Bezucha Vojtěch | HO | 17,36 | 20,53 | 17,36 | |
26. | Karviná Kudrna Šimon | KA | 17,37 | 17,37 | NP | |
27. | Karviná Gryč Martin | KA | 17,42 | 19,24 | 17,42 | |
28. | - Maňas Pavel SČK | - | 17,46 | 17,46 | 17,50 | |
29. | Malechov Tůma Luboš | KT | 17,46 | 17,46 | NP | |
30. | Bořitov Páral Filip | BK | 17,46 | 17,46 | NP | |
31. | Plzeň - město Roháč Martin | PM | 17,51 | 17,51 | NP | |
32. | Mistřín Marada Vojtěch | HO | 17,54 | 17,54 | NP | |
33. | Michálkovice Svačina Richard | OV | 17,56 | 17,56 | 23,53 | |
34. | Dobrá Kasal Matěj | HB | 17,61 | 17,61 | 30,19 | |
35. | Praha Čermák Jakub | AB | 17,63 | 17,63 | NP | |
36. | Praha Daněk Tomáš | AB | 17,68 | 31,12 | 17,68 | |
37. | HZS kraje Vysočina Hons Lukáš | JI | 17,68 | 17,68 | NP | |
38. | Valašské Meziříčí Skalka Tomáš | VS | 17,74 | NP | 17,74 | |
39. | Kamenec u Poličky Teplý Jan | SY | 17,75 | 37,15 | 17,75 | |
40. | Ostrava Bezruč Kamil | OV | 17,84 | NP | 17,84 | |
41. | Trusovice Brodacký Michal | SY | 17,89 | 17,89 | NP | |
42. | Mistřín Vašulka Petr | HO | 17,90 | 18,56 | 17,90 | |
43. | Jaroměřice nad Rokytnou Nechvátal Radek | TR | 17,91 | 17,91 | NP | |
44. | Frýdek Žurovec Tomáš | FM | 17,92 | 17,92 | NP | |
45. | Třebovice Pluskal Dominik | OV | 17,98 | 19,05 | 17,98 | |
46. | Morašice Juren František | SY | 17,98 | 17,98 | NP | |
47. | Starý Bohumín Pacal Filip | KA | 17,99 | 18,06 | 17,99 | |
48. | HZS Ústeckého kraje Váňa Marek | UL | 17,99 | 17,99 | NP | |
49. | Ostrava Mrozowski Libor | OV | 18,03 | NP | 18,03 | |
50. | Michálkovice Arvai Miroslav | OV | 18,13 | 18,13 | NP | |
51. | Liberec Kulhavý Martin | LI | 18,14 | 18,43 | 18,14 | |
52. | Ivanovice na Hané Kusala Dušan | VY | 18,15 | 18,15 | 29,58 | |
53. | Velký Ořechov Jurák Ondřej | ZL | 18,20 | 21,93 | 18,20 | |
54. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Dopirák David | DO | 18,21 | 18,91 | 18,21 | |
55. | Hartmanice Doskočil Ondřej | SY | 18,25 | 18,56 | 18,25 | |
56. | Stolín Vondra Jakub | NA | 18,26 | 18,26 | NP | |
57. | Oznice Bartoň Adam | VS | 18,31 | 18,31 | NP | |
58. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Hrdlička Jaroslav | DO | 18,42 | 18,42 | NP | |
59. | Běloves Kligl Patrik | NA | 18,53 | 18,53 | NP | |
60. | Moravský Beroun Kukla Michal | BR | 18,59 | 18,59 | NP | |
61. | Dolní Marklovice Chrobok Jiří | KA | 18,59 | 18,59 | 21,76 | |
62. | Bohuslavice u Zlína Lasák Jiří | ZL | 18,60 | 21,03 | 18,60 | |
63. | Železná Ruda Mašek Dominik | KT | 18,66 | 18,66 | 48,43 | |
64. | Louky Masný Aleš | ZL | 18,77 | NP | 18,77 | |
65. | Kuřim Přikryl Jiří | BO | 18,92 | 19,40 | 18,92 | |
66. | Mistřín Marada Petr | HO | 18,93 | 18,93 | NP | |
67. | Dobrá Hospodka Jakub | HB | 18,94 | 18,94 | 19,13 | |
68. | Mistřín Horák Kuba | HO | 19,10 | 20,18 | 19,10 | |
69. | Frýdek Alexovič Richard | FM | 19,15 | NP | 19,15 | |
70. | Město Havířov Hudec Lukáš | KA | 19,21 | 19,21 | 33,12 | |
71. | Frýdek Krpec Josef | FM | 19,27 | 26,74 | 19,27 | |
72. | Stolín Paťha Martin | NA | 19,28 | NP | 19,28 | |
73. | Karviná Sikora David | KA | 19,42 | 19,42 | NP | |
74. | Karolinka Sklárny Paška Pavel | VS | 19,48 | 19,48 | 23,16 | |
75. | Šunychl Jóba Daniel | KA | 19,51 | NP | 19,51 | |
76. | - Žáček Tomáš Karviná‐Louky | - | 19,52 | 19,52 | NP | |
77. | HZS Ústeckého kraje Hovorka Martin | UL | 19,71 | 19,71 | NP | |
78. | Karviná Motyka Jiří | KA | 19,73 | NP | 19,73 | |
79. | Pardubice Ceral Radek | PA | 19,91 | 19,91 | 24,76 | |
80. | Liberec Novotný Vladimír | LI | 19,94 | 19,94 | 22,19 | |
81. | - Kresáň Ivan Maršová‐Rašov | - | 20,02 | 20,02 | 27,80 | |
82. | Mosty Trentin Tomáš | KA | 20,29 | NP | 20,29 | |
83. | Turčianske Teplice Sojčík Pavel | TR | 20,32 | 20,32 | 30,05 | |
84. | Ostrava Krpec Pavel | OV | 20,34 | NP | 20,34 | |
85. | Hartmanice Pachovský Vít | SY | 20,62 | 22,21 | 20,62 | |
86. | Brloh Klenka Vojtěch | CK | 20,71 | 20,71 | NP | |
87. | Liberec Němec Lukáš | LI | 21,51 | 21,51 | NP | |
88. | Česká Bělá Chrobaczek Štěpán | HB | 22,37 | 27,05 | 22,37 | |
89. | Třebovice Janáček Michal | OV | 24,08 | 27,74 | 24,08 | |
90. | Závišice Melnar David | NJ | 24,91 | 25,03 | 24,91 | |
91. | Bohuslavice u Zlína Dominik Lukáš | ZL | 26,62 | NP | 26,62 | |
92. | Bohuslavice u Zlína Pašek Jiří | ZL | 26,96 | NP | 26,96 | |
93. | Ostrava Kunovský František | OV | 27,75 | 27,75 | NP | |
94. | Karviná Vyvial Jan | KA | 28,83 | 28,83 | NP | |
95. | Kozlovice Tabach Lukáš | FM | 37,49 | 37,49 | NP | |
96. | Hradec Králové Divoš Václav | HK | NP | NP | NP | |
97. | HZS Zlínského kraje Chmela Radek | ZL | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 16,74 | 16,74 | 30,53 | |
2. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 16,85 | 16,85 | 17,30 | |
3. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 16,99 | 17,83 | 16,99 | |
4. | Všechlapy Škvorová Kateřina | BN | 17,15 | 17,15 | 17,63 | |
5. | Oprechtice Krejčí Veronika | FM | 17,17 | 29,66 | 17,17 | |
6. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 17,19 | NP | 17,19 | |
7. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 17,23 | 17,45 | 17,23 | |
8. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 17,30 | 17,30 | NP | |
9. | Karviná Witoszová Karolína | KA | 17,44 | NP | 17,44 | |
10. | Malechov Tůmová Lucie | KT | 17,49 | 17,50 | 17,49 | |
11. | Partutovice Janíčková Adriana | PR | 17,54 | 21,37 | 17,54 | |
12. | Oznice Klvaňová Dominika | VS | 17,55 | 17,55 | 17,56 | |
13. | Chválenice Caltová Dominika | PJ | 17,66 | 17,66 | 19,80 | |
14. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 17,70 | 19,50 | 17,70 | |
15. | Krmelín Ručková Dominika | FM | 17,84 | 17,84 | 20,22 | |
16. | Staré Město Škultetyová Nikola | FM | 17,98 | 17,98 | 18,16 | |
17. | Oprechtice Pastorková Hana | FM | 18,31 | 19,62 | 18,31 | |
18. | Česká Bělá Dipoldová Jana | HB | 18,33 | 21,01 | 18,33 | |
19. | Petrovice Vašíčková Leona | BK | 18,41 | 18,41 | 21,99 | |
20. | Martinice Vanclová Michaela | KM | 18,60 | 18,60 | 22,84 | |
21. | Dolní Měcholupy Růžičková Tereza | AB | 18,61 | 18,64 | 18,61 | |
22. | Moravský Beroun Červinková Sandra | BR | 18,61 | 18,61 | 21,73 | |
23. | Skalice Škultetyová Andrea | FM | 18,95 | 22,04 | 18,95 | |
24. | Frýdek Pětrošová Nikol | FM | 19,00 | 19,36 | 19,00 | |
25. | Michálkovice Nechvátalová Lucie | OV | 19,00 | 19,58 | 19,00 | |
26. | Dolní Měcholupy Kmůchová Petra | AB | 19,07 | 19,07 | 23,67 | |
27. | Mistřovice Foltynová Klára | KA | 19,19 | 19,19 | 20,13 | |
28. | Morkovice Žemžulová Zuzana | KM | 19,22 | 24,84 | 19,22 | |
29. | Třebovice Zemánková Lucie | OV | 19,31 | 19,71 | 19,31 | |
30. | Skuteč Kropáčková Anna | CR | 19,44 | 19,55 | 19,44 | |
31. | Bohuslavice u Zlína Rochovanská Adéla | ZL | 19,51 | 20,67 | 19,51 | |
32. | Úněšov Pešíková Veronika | PS | 19,87 | 20,09 | 19,87 | |
33. | Albrechtice Palowská Johana | KA | 19,96 | 19,96 | NP | |
34. | Dolní Měcholupy Růžičková Milada | AB | 20,04 | 20,04 | 21,00 | |
35. | Věšín Hrušová Simona | PB | 20,33 | 20,33 | NP | |
36. | Starý Lískovec Sport Jiříkovská Vanda | BM | 21,35 | NP | 21,35 | |
37. | Skalice Onderková Lucie | FM | 21,42 | 21,59 | 21,42 | |
38. | Albrechtice Drobná Magdalena | KA | 22,06 | 22,06 | NP | |
39. | Hřibojedy Tschöpová Gabriela | TU | 23,81 | 23,81 | NP | |
40. | Horní Lánov Honců Natálie | TU | NP | NP | NP | |
41. | Třebovice Torčíková Adéla | OV | NP | NP | NP | |
42. | Dolní Měcholupy Mikulková Denisa | AB | NP | NP | NP | |
43. | Hřibojedy Tschöpová Eliška | TU | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře