Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 13. 11. 2022 2022/12/10 Cvičiště Kojatín, X.ročník O VÁNOČNÍHO KAPRA TR -
2 03. 11. 2022 2022/12/12 Budíkovice, II. ročník Vánočního poháru SDH Budíkovice TR -
3 01. 12. 2022 2023/05/27 Horní Lukavice, O pohár pana Miloslava Kozla PJ ZČHL
4 21. 05. 2023 2023/05/26 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR VCPR
5 01. 12. 2022 2023/06/10 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH PS ZČHL
6 04. 06. 2023 2023/06/09 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva obce PR VCPR
7 01. 12. 2022 2023/06/11 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
8 18. 06. 2023 2023/06/23 Paršovice, O pohár SDH Paršovice PR VCPR
9 01. 06. 2023 2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023 PS -
10 01. 12. 2022 2023/07/01 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
11 25. 06. 2023 2023/06/30 Olšovec, O pohár starosty OÚ PR VCPR
12 01. 12. 2022 2023/07/02 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
13 01. 12. 2022 2023/07/15 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
14 09. 07. 2023 2023/07/14 Černotín, Černotín PR VCPR
15 01. 12. 2022 2023/07/16 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
16 16. 07. 2023 2023/07/21 Hustopeče nad Bečvou, O pohár SDH PR VCPR
17 01. 12. 2022 2023/08/05 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
18 30. 07. 2023 2023/08/04 Milotice nad Bečvou, O pohár SDH PR VCPR
19 01. 12. 2022 2023/08/06 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ ZČHL
20 01. 12. 2022 2023/08/12 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
21 01. 12. 2022 2023/08/13 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
22 01. 12. 2022 2023/08/19 Stýskaly, O pohár starosty SDH PS ZČHL
23 13. 08. 2023 2023/08/18 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR VCPR
24 01. 12. 2022 2023/08/20 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
25 20. 08. 2023 2023/08/25 Partutovice, Partutovice PR VCPR
26 01. 12. 2022 2023/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
27 27. 08. 2023 2023/09/01 Špičky, O pohár obce Špičky PR VCPR
28 08. 10. 2022 2023/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2023 DO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Cvičiště Kojatínnerozlišeno Pocoucov72022-12-05 12:37:22
2Cvičiště Kojatínnerozlišeno Hartvíkovice52022-12-05 12:02:44
3Cvičiště Kojatínnerozlišeno Kojatín42022-12-05 12:02:19
4Cvičiště Kojatínnerozlišeno Kojatín22022-12-05 12:01:48
5Budíkovicenerozlišeno Bačice62022-12-02 12:18:57
6Český Rudolecnerozlišeno Tučapy762022-11-30 16:11:14
7Budíkovicenerozlišeno Příložany42022-11-30 09:51:19
8Cvičiště Kojatínnerozlišeno Bransouze62022-11-29 19:56:05
9Cvičiště Kojatínnerozlišeno Pohled32022-11-29 16:14:21
10Budíkovicenerozlišeno Pohled32022-11-29 16:10:39
11Cvičiště Kojatínnerozlišeno Příložany12022-11-28 19:58:07
12Budíkovicenerozlišeno Nahořany162022-11-27 15:46:52
13Budíkovicenerozlišeno Nahořany82022-11-27 15:46:14
14Český Rudolecnerozlišeno Plešovice402022-11-21 12:16:09
15Český Rudolecnerozlišeno Žirovnice362022-11-20 20:59:44
16Český Rudolecnerozlišeno Hoštice422022-11-19 08:29:31
17Český Rudolecnerozlišeno Roseč52022-11-17 20:10:31
18Pohořelicenerozlišeno Bílovice222022-11-17 16:18:04
19Pohořelicenerozlišeno Velký Ořechov112022-11-17 10:19:39
20Český Rudolecnerozlišeno Litovany482022-11-16 23:40:28
21Pohořelicenerozlišeno Rokytnice132022-11-16 20:05:45
22Pohořelicenerozlišeno Všemina512022-11-16 18:46:51
23Pohořelicenerozlišeno Lhota372022-11-16 18:25:52
24Český Rudolecnerozlišeno Střížov572022-11-16 13:01:27
25Český Rudolecnerozlišeno Sedlčany462022-11-16 10:58:19
26Pohořelicenerozlišeno Popov22022-11-15 20:21:12
27Pohořelicenerozlišeno Všemina472022-11-15 07:58:15
28Pohořelicenerozlišeno Hoštice92022-11-14 20:18:22
29Pohořelicenerozlišeno Hrabůvka82022-11-13 12:56:12
30Celkové vyhlášení Raspenavanerozlišeno Jirkov62022-11-13 12:44:36
31Pohořelicenerozlišeno Hrabůvka462022-11-12 15:49:10
32Český Rudolecnerozlišeno Plešovice752022-11-11 23:24:19
33Plzeň Košutka Poslední káďMuži Obora182022-11-11 22:42:20
34Plzeň Košutka Poslední káďŽeny Chotíkov92022-11-11 22:13:50
35Pohořelicenerozlišeno Sazovice452022-11-11 19:33:52
36Celkové vyhlášení Raspenavanerozlišeno Škodějov132022-11-11 18:44:16
37U Hasičů 2058/1 PlzeňMuži Bolevec82022-11-10 21:43:55
38Špičky, o svatomartinskou husunerozlišeno Loučka312022-11-10 11:17:15
39Celkové vyhlášení Raspenavanerozlišeno Sezemice122022-11-10 08:08:56
40Pohořelicenerozlišeno Vizovice442022-11-09 23:22:38
41Plzeň Košutka Poslední káďMuži Tatiná172022-11-09 16:37:30
42Pohořelicenerozlišeno Louky432022-11-09 13:52:51
43Plzeň Košutka Poslední káďŽeny Milínov82022-11-09 13:25:37
44Plzeň Košutka Poslední káďMuži Bezděkov162022-11-09 07:06:33
45Český Rudolecnerozlišeno Budíkovice732022-11-08 19:49:12
46Pohořelicenerozlišeno Velké Karlovice192022-11-08 19:32:37
47Plzeň Košutka Poslední káďMuži Litice152022-11-08 19:31:53
48Plzeň Košutka Poslední káďMuži Bolevec142022-11-08 19:31:32
49Špičky, o svatomartinskou husunerozlišeno Hlubočky172022-11-08 17:53:07
50Pohořelicenerozlišeno Veselá422022-11-08 17:07:30
51Plzeň Košutka Poslední káďMuži Tupadly132022-11-08 15:22:36
52Pohořelicenerozlišeno Plumlov502022-11-08 15:15:26
53Pohořelicenerozlišeno Bojkovice102022-11-08 13:09:32
54Pohořelicenerozlišeno Mladcová242022-11-08 10:06:31
55Plzeň Košutka Poslední káďŽeny Tlučná52022-11-08 09:10:42
56Plzeň Košutka Poslední káďMuži Tlučná122022-11-08 09:10:23
57Pohořelicenerozlišeno Svatobořice402022-11-08 07:03:35
58Pohořelicenerozlišeno Trnava392022-11-08 00:56:43
59Pohořelicenerozlišeno Vizovice382022-11-07 23:35:15
60Pohořelicenerozlišeno Náměšť na Hané362022-11-07 21:56:36
61Pohořelicenerozlišeno Polichno342022-11-07 21:43:52
62Pohořelicenerozlišeno Nevšová332022-11-07 21:09:00
63Pohořelicenerozlišeno Veselá352022-11-07 21:08:37
64Pohořelicenerozlišeno Veselá322022-11-07 21:08:08
65Pohořelicenerozlišeno Křekov302022-11-07 20:56:26
66Pohořelicenerozlišeno Vlachovice282022-11-07 20:52:48
67Pohořelicenerozlišeno Mirošov172022-11-07 20:51:00
68Pohořelicenerozlišeno Podhradní Lhota272022-11-07 20:39:24
69Budíkovicenerozlišeno Římov102022-11-07 20:37:32
70Pohořelicenerozlišeno Vrbětice212022-11-07 20:36:09
71Pohořelicenerozlišeno Zahnašovice52022-11-07 20:26:53
72Pohořelicenerozlišeno Vrbka232022-11-07 20:06:51
73Pohořelicenerozlišeno Vrbka182022-11-07 20:06:17
74Pohořelicenerozlišeno Hradčovice72022-11-07 20:05:17
75Pohořelicenerozlišeno Vrbice202022-11-07 20:03:16
76Pohořelicenerozlišeno Mirošov122022-11-07 20:01:21
77Pohořelicenerozlišeno Martinice162022-11-07 20:00:32
78Pohořelicenerozlišeno Zahnašovice152022-11-07 20:00:30
79Pohořelicenerozlišeno Oldřichovice142022-11-07 20:00:23
80Pohořelicenerozlišeno Mysločovice42022-11-07 20:00:08
81Pohořelicenerozlišeno Kněžpole32022-11-07 20:00:07
82Špičky, o svatomartinskou husunerozlišeno Hrabůvka302022-11-07 13:04:48
83Plzeň Košutka Poslední káďŽeny Pačejov62022-11-07 12:38:41
84Plzeň Košutka Poslední káďMuži Hradišťská Lhotka112022-11-07 00:58:47
85Plzeň Košutka Poslední káďMuži Příšov102022-11-06 21:55:42
86Český Rudolecnerozlišeno Malšice722022-11-06 17:54:17
87Špičky, o svatomartinskou husunerozlišeno Těšetice272022-11-06 15:55:05
88Špičky, o svatomartinskou husunerozlišeno Velká (Hranice III)42022-11-06 14:29:12
89Celkové vyhlášení Raspenavanerozlišeno Pěnčín112022-11-06 12:36:23
90Plzeň Košutka Poslední káďMuži Neznašovy92022-11-05 21:33:04
91Špičky, o svatomartinskou husunerozlišeno Trnava242022-11-05 14:30:34
92Plzeň Košutka Poslední káďMuži Město Touškov62022-11-05 08:18:56
93Český Rudolecnerozlišeno Nová Ves712022-11-04 15:05:04
94Pohořelicenerozlišeno Pohořelice62022-11-04 13:22:04
95Pohořelicenerozlišeno Pohořelice12022-11-04 13:19:40
96Celkové vyhlášení Raspenavanerozlišeno Brada - Rybníček102022-11-03 22:58:43
97Celkové vyhlášení Raspenavanerozlišeno Desná III92022-11-03 21:06:18
98Špičky, o svatomartinskou husunerozlišeno Tršice292022-11-03 07:39:29
99Špičky, o svatomartinskou husunerozlišeno Tršice262022-11-03 07:39:02
100Český Rudolecnerozlišeno Hluboká u Borovan702022-11-02 20:19:19
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání